Grand Café Plein 4

Stationsplein 4
5611 AB Eindhoven
Tel  040 244 20 96
Whatsapp  06 20 82 65 08

Eigenaar | Jordi Valk
Jordi@plein4.nl

Restaurant Manager | Nina van Leeuwen
Nina@plein4.nl

Keuken Manager | Joe Sanders
Joe@plein4.nl

Personeelszaken
Personeel@plein4.nl

Reserveringen/offertes
Reserveren@plein4.nl

Algemene vragen:
Info@plein4.nl

(alleen) Hulphonden zijn bij ons welkom!

Volg ons

Schrijf een recensie

Openingstijden
Momenteel zijn we gesloten, ook voor afhaal/bezorgen. Als ome Mark en Tante Hugo ons meer perspectief beiden, gaan we kijken wanneer we weer open kunnen.

Plein 4 & Covid-19 • Do's & Don'ts

Parkeren

Parkeerplaats Raiffeisenstraat
Raiffeisenstraat

Route

Q-Park Fuutlaan
Fuutlaan 12
5613 AB Eindhoven
Route

Overig
Meerdere parkeerplaatsen
Bekijk